slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Дня Конституції залізниця призначає додатковий поїзд з Дніпропетровська до Одеси через Миколаїв та Херсон 11/6/2015

Для забезпечення перевезень пасажирів у святкові дні Придніпровська залізниця готує призначення додаткового двогрупного поїзда № 225/226 у складі 15 вагонів сполученням Дніпропетровськ, Кривий Ріг-Головний – Одеса.

Планується, що надвечір 26 червня перша група вагонів вирушить із Дніпропетровська до Кривого Рогу, де приєднає місцеву групу. Наступного дня спільний состав прибуде до Одеси близько 10:30-11:00. Зворотно з Одеси він відправиться 29 червня о 15:00-15:30. До Дніпропетровська та Кривого Рогу повернеться вранці 30 червня.

Додатковий поїзд має задовольнити підвищений попит пасажирів на перевезення в одеському напрямку. Крім того, приємною для жителів Дніпропетровщини новиною стане і маршрут потяга. Зокрема, поїзд курсуватиме через Миколаїв та Херсон, з якими мешканці регіону дотепер не мали прямого залізничного сполучення, хоча попит на перевезення в цьому напрямку останніми роками значно зріс.

Скористатися додатковим поїздом зможуть не тільки жителі Дніпропетровська чи Кривого Рогу, але й Дніпродзержинська та Апостолового.

З великою ймовірністю, говорять у пасажирській службі залізниці, заселеність згаданого потяга, насамперед до станцій Херсон та Миколаїв, стане вирішальним чинником для призначення постійного пасажирського потяга у згаданому напрямку.

З детальним розкладом руху поїзда № 225/226 Дніпропетровськ, Кривий Ріг-Головний – Одеса можна ознайомитись на сайті Придніпровської залізниці (www.dp.uz.gov.ua) та Укрзалізниці (www.uz.gov.ua) після відкриття продажу квитків на нього.