slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники стурбовані зростанням невиробничого травматизму на об’єктах магістралі 11/6/2015

Упродовж січня-травня 2015 року невиробничий травматизм на Придніпровській залізниці зріс на 10,7% (31 постраждалих проти 28 за аналогічний період минулого року). Збільшилася також кількість травмованих зі смертельними наслідками - 16 осіб проти 13.

Як наголошують у службі охорони праці залізниці, причиною всіх без виключення нещасних випадків зі сторонніми особами є нехтування елементарними нормами безпеки. Так, громадяни перетинали колії у неналежних місцях або перед потягом, що наближається; перебували на небезпечно близькій відстані (менше 400 метрів) до колій, у той час, коли ними рухався залізничний транспорт. Були і випадки, коли пішоходи не чули попереджень звукової сигналізації, переходячи колії у навушниках.

Для попередження невиробничого травматизму на залізниці протягом року вживають комплекс організаційно-технічних заходів. Серед них - поточний ремонт залізничних переїздів, оновлення приладів зовнішнього освітлення на станціях, переїздах та посадочних платформах. Окрім того, пасажирів регулярно сповіщають по гучному зв’язку про правила безпеки на залізничному транспорті, прибуття та відправлення рухомого складу, а також маневрові роботи. У місцях, де автомобілі та пішоходи перетинають залізничні колії, встановлено стенди з інформацією попереджувального характеру.

Однак, наголошують фахівці з охорони праці, жодні організаційно-технічні чи пропагандистські заходи не гарантують стовідсоткової безпеки громадян. Лише особиста відповідальність, чітке дотримання вимог безпеки на залізниці – запорука збереження їхнього життя та здоров’я.