slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Іван Леводянський: «Літні пасажирські перевезення – на щоденному контролі» 18/6/2015

Днями начальник відділу вокзалів Придніпровської залізниці Іван Леводянський у інформаційній агенції «Днепр Мост» дав інтерв’ю журналістам Дніпропетровська щодо особливостей літніх пасажирських перевезень 2015 року.

Як розповів І.Леводянський, до літніх перевезень Придніпровська залізниця підготувала 557 пасажирських вагонів, у тому числі й 195 – із системами кондиціювання повітря.

Для забезпечення пасажирських перевезень улітку на залізниці запланували призначати додаткові поїзди, а також змінити періодичність курсування окремих цілорічних потягів.

Зокрема, з 26 травня замість відправлення через день щоденно курсує поїзд № 63/64 Дніпропетровськ – Одеса. На 26 червня призначений «пілотний» рейс поїзда №251/252 Дніпропетровськ – Кривий Ріг-Головний – Одеса через Миколаїв та Херсон. Якщо цей поїзд активно заселятиметься, залізниця планує призначити його на постійне курсування.

З 20 червня розпочне курсування додатковий пасажирський потяг № 472/471-552/551 Дніпропетровськ, Кривий Ріг-Головний – Бердянськ, а також № 144/90 Дніпропетровськ, Кривий Ріг-Головний – Генічеськ.

У складі потяга №63/64 Дніпропетровськ – Одеса з 26 травня курсують безпересадкові вагони Кривий Ріг-Головний – Одеса. Є й група з восьми причіпних вагонів Кривий Ріг-Головний – Львів у складі поїзда № 119/120 сполученням Запоріжжя – Львів.

Натомість двох окремих поїздів призначено курсування двогрупного потяга № 74/73, 16/15 сполученням Кривий Ріг-Головний, Дніпропетровськ – Москва. Причиною стало зменшення попиту пасажирів на цей напрямок.

Найбільш запитуваними напрямками наразі є південний (Одеса, Генічеськ, Бердянськ), західний (Львів, Трускавець) та столичний.

Для перевезення дітей до місць відпочинку залізниця сформувала состав у складі 20 вагонів, екіпірувала його згідно з вимогами до «дитячих» поїздів, забезпечила найбільш кваліфікованим персоналом. На цей час магістраль уже отримала 10 замовлень на перевезення 12 606 дітей.

І.Леводянський також нагадав присутнім про нещодавні зміни у правилах перевезення пасажирів, зокрема, про можливість замінити оригінал свідоцтва про народження дитини його завіреною в нотаріуса копією, оновити попередньо наданий до залізниці список групи подорожувальників та інші.

Насамкінець спікер запевнив аудиторію, що на Придніпровській залізниці встановлено оперативний контроль за регулюванням схем поїздів у залежності від їхньої заселеності, а також здійснюється щоденний моніторинг пасажиропотоку. За потреби призначатимуться інші додаткові поїзди, щоб у літній період повністю забезпечити попит пасажирів на перевезення.