slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Ситуацію з поїзною бригадою потяга Запоріжжя-Одеса вирішено у правовому полі 2/7/2015

Трьох працівників поїзної бригади потяга № 317\318 Запоріжжя – Одеса звільнено з роботи за фактом перевезення ними безквиткових пасажирів. Цей факт був виявлений та задокументований унаслідок ревізорської перевірки Укрзалізниці.

Шістнадцятого червня цього року ревізори Укрзалізниці, які перевіряли пасажирський потяг № 317\318 сполученням Запоріжжя – Одеса на ділянці Одеса-Східна - Кремидівка у вагонах № 10 та 11 виявили 27 безквиткових пасажирів, про що було складено відповідний акт та поінформовано керівництво залізниці.

Факт порушення службових обов’язків двома провідниками та начальником вищезазначеного поїзда було розглянуто за місцем роботи залізничників - у Запорізькому пасажирському вагонному депо, а також на засіданні дорожньої комісії з розгляду матеріалів по притягненню до дисциплінарної відповідальної.

У результаті було прийняте рішення про звільнення з роботи безпосередніх порушників, притягнення до дисциплінарної відповідальності інструктора поїзних бригад та начальника резерву провідників Запорізького пасажирського вагонного депо, відповідальних за роботу з поїзними бригадами, а також розформування самої поїзної бригади, оскільки на залізниці існує колективна відповідальність поїзної бригади за дії кожного її члена. Разом із тим 18 працівникам розформованої поїзної бригади вже запропоновано вакантні місця у складі інших поїзних бригад. Усі провідники з розформованої бригади приступили до роботи на нових місцях.

Троє працівників, яких було звільнено, днями ініціювали акцію протесту біля пасажирського депо у Запоріжжі зі спробою переключити увагу з власної провини на суспільно актуальну корупційну тематику. Нині протестна акція вже припинена.