slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За півроку кількість незаконних втручань у роботу залізниці зменшилася майже на третину, однак зафіксовані випадки мінування дорожньої інфраструктури 3/7/2015

З січня по червень 2015 року на Придніпровській магістралі зафіксували 25 випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб у її роботу. Це на 30,6% менше порівняно з минулим роком (протягом 6 місяців 2014 року на залізниці було 36 таких інцидентів).

Попри загальну позитивну динаміку, окремі тенденції викликають на залізниці цілком зрозуміле занепокоєння. Зокрема, цьогоріч зареєстровано 9 випадків виявлення вибухових предметів у рухомому складі чи на об’єктах залізниці, причому лише в 4-х знаходили застарілі боєприпаси. За аналогічний період 2014 року на магістралі двічі виявляли боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни і жодного разу – сучасні бойові.

Почастішали і повідомлення про мінування рухомого складу та об’єктів залізниці. Тільки у червні було зафіксовано три таких сигнали, а з початку року – шість, усі виявилися хибними. Для порівняння: у січні-червні 2014 року зареєстрували чотири випадки, пов’язані із псевдомінуванням.

Крім цього, за півроку зловмисники здійснили на залізниці вісім спроб розобладнати рухомий склад та залізничну інфраструктуру; по одному разу перекривали рух поїздів та накладали на колії сторонні предмети, на які затим наїжджав рухомий склад.

Унаслідок цих незаконних дій у 1-му півріччі 2015 року на Придніпровській залізниці було затримано 45 поїздів сумарно на 53 год 29 хв. Лише прямі збитки перевищують 10 тисяч гривень.

Придніпровські залізничники нагадують: незаконні втручання у роботу магістралі викликають перебої у русі потягів і можуть спричинити аварійну ситуацію, несуть загрозу життю та здоров’ю людей. Окрім того, такі дії тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.