slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За півроку на Придніпровській магістралі вберегли від розкрадання вантажів майже на 158 тис. гривень 7/7/2015

Протягом січня-червня 2015 року спільними зусиллями оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської залізниці та транспортної міліції було попереджено 156 спроб розкрадання вантажів та майна підприємства.

Крадіжки вантажів становили більш як третину (37%) цих злочинних спроб. Так, за 1-е півріччя було зафіксовано 59 крадіжок вантажів, які перевозить залізниця, на суму майже 158 тис. грн. При цьому було затримано 50 осіб, яких підозрювали у зловмисних намірах.

Найбільшим «попитом» у розкрадачів традиційно користувалося вугілля (44,1% від загальної кількості попереджених крадіжок), брухт (33,9%) та різні види металопрокату (8,5%). Крім цього, ВОХРівці присікли низку спроб украсти дороговартісні вантажі - мінеральні добрива на суму 21,2 тис. грн та дерев’яний брус вартістю 17,2 тис. грн.

Найбільш активними зловмисники цьогоріч були на ділянках П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве, Чаплине - Пологи; Запоріжжя-Ліве - Пологи; П’ятихатки – Жовті-Води-1 – Савро, а також у районі Запорізького вузла.

З початку року ВОХРівцям довелося 17 разів попереджувально застосовувати зброю, щоб відвернути спроби розкрадання (у більшості випадків це був брухт).