slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дитячі залізниці у червні прийняли майже 25 тисяч відвідувачів 20/7/2015

Із початком літнього сезоні Запорізька дитяча залізниця приймає гостей із подвоєною силою. Тільки у червні на магістралі побувало майже 14 тисяч відвідувачів, близько половини з яких – діти. Зазвичай гостям пропонують не лише здійснити залізничну подорож, а й завітати до зоологічного куточка на території магістралі.

Тим часом для юних працівників залізниці літо – пора вдосконалення професійної майстерності. Наразі літню практику на Запорізькій дитячій проходить 350 чоловік. Однак набиратися фахового досвіду юні залізничники будуть не лише вдома. У серпні дві залізничні бригади (загалом 60 дітей) вирушать для обміну досвідом до Львівської та Рівненської залізниць.

Активно працювала упродовж червня і Дніпропетровська дитяча магістраль. За цей час вона перевезла 5,2 тис. дорослих пасажирів та 5,6 тис. малих.

Окрім того Малу Придніпровську відвідали 10 груп дітей із соціально незахищених родин. Юні залізничники влаштували маленьким пасажирам екскурсію та безкоштовну залізничну мандрівку парком імені Л. Глоби, де базується дитяча магістраль.

Довідка:

Дніпропетровська дитяча залізниця заснована 6 липня 1936 року. Протяжність її колій складає 2 км. Щорічно перевозить понад 15 тисяч дітей. На залізниці постійно працюють 6 змін з учнів 6-11 класів.

Запорізька дитяча залізниця заснована 19 травня 1972 року і є однією з найбільш розвинених дитячих залізниць України та СНД. Протяжність її колій - 8,6 км. Тут діє одна станція і сім пасажирських платформ, тунель завдовжки 80 м.

Запорізька дитяча залізниця працює цілий рік, але кожен новий сезон розпочинає у день свого заснування - 19 травня. Дніпропетровська дитяча діє з червня по вересень, а також протягом зимових канікул.