slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень охорона залізниці попередила сім крадіжок вантажів та майна 20/7/2015

З 13 по 19 липня 2015 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі попередили 7 випадків розкрадання вантажів та майна підприємства на суму понад 5 тис. гривень. За підозрою у скоєнні цих злочинів було затримано вісьмох осіб.

Так, 14 липня під час патрулювання перегону Федорівка – Світлодолинська спільна з міліцією опергрупа стрілецької команди Мелітополь затримала двох непрацюючих громадянин за спробу крадіжки деталей верхньої будови колії. Злодії намагалися вивезти двома автівками 493 елементи кріплення загальною вартістю близько 2,4 тис гривень. Разом із запчастинами крадіїв було доправлено до лінійного відділу міліції на станції Мелітополь.

Ще чотирьох громадян ВОХРівці затримали 18 липня, у районі станції Лошкарівка. Зловмисники проникли у приміщення дистанції колії, поцупили будматеріали та намагалися вивезти їх на двох авто. Завадили розкрадачам бійці стрілецької команди Апостолове. Затриманих разом із вкраденим майном та автомобілями передали до Софієвського РВВС.