slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Збитки, завдані залізниці вандалами, з початку року перевищили 177 тис. грн 22/7/2015

Протягом січня-червня 2015 року на Придніпровській залізниці зафіксували 38 випадків пошкодження вагонів приміських поїздів місцевими хуліганами. Тільки прямі збитки від їхніх дій оцінено у 177,5 тис. грн.

Як зазначають у службі приміських перевезень, найчастіше вандали псують зовнішній вигляд вагонів, розмальовуючи їх графіті, а також б’ють шибки у вікнах та дверях (у 1 півріччі мали місце 25 таких інцидентів). Ще 13 разів зловмисники намагалися пошкодити внутрішнє вагонне обладнання. Найактивнішими у цей період хулігани були на напрямках Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ, Дніпропетровськ – Чаплине, Кривий Ріг – П’ятихатки та Дніпропетровськ – Орлівщина.

З приводу кожного випадку псування та розобладнання моторвагонного складу залізничники спрямували матеріали до лінійних органів міліції. За фактами дій вандалів наразі розпочато 12 кримінальних справ.

Придніпровська магістраль нагадує: пошкодження рухомого складу не лише стає на заваді безперебійним пасажирським перевезенням, а й піддає загрозі життя та здоров’я пасажирів і залізничників. Окрім того, подібні вчинки тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.