slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

В головному офісі Придніпровської магістралі пройшла виставка творчих робіт залізничників 31/7/2015

Залізничники - різносторонні особистості, здатні дивитися на навколишній світ очима справжніх митців. У цьому могли переконатися відвідувачі виставки творчих робіт «Умілі ручки», яка днями пройшла в управлінні Придніпровської залізниці.

На експозиції, присвяченій профспілковому святу, було представлено 37 робіт, створених працівниками служб колії, пасажирської, фінансової, господарчої та інших.

Серед експонатів були представлені картини, вишиті хрестиком та бісером, декоративні квіти, біжутерія. Деякі майстрині виявили себе не лише як творчі особистості, а й турботливі мами - на виставці демонструвалися барвисті дитячі карнавальні костюми та незвичайні іграшки.

Особливу увагу привертав ляльковий будиночок-трансформер із кольорового фетру, який виготовила працівниця господарської служби Ірина Рудакова. У розгорнутому вигляді він являв собою зелену галявину. За словами авторки, таких зручних іграшок вона виготовила вже п’ять – у подарунок дітям друзів та знайомих.

Також на виставці можна було побачити низку композицій на тему «дивовижне у повсякденному». З підручних матеріалів залізничникам вдалося створити оригінальні елементи декору. Скульптури у вигляді літаючих кавових чашок, бісерне дерево, що «проросло» із черепків глека. та старі черевики, оформлені у техніці декупажу, – усе це могло б стати окрасою будь-якого інтер’єру.

Чи не найбільше враження на відвідувачів справила робота, виготовлена працівниками відділу атестації зварювальників дорожнього експертно-технічного центру. Із залізничних костилів вони виготовили скульптурну композицію у вигляді закоханої пари, прикрасивши її металевою квіткою.

Відвідувачі виставки милувалися представленими на виставці творчими роботами та фотографували їх на мобільні телефони. Своє захоплення також можна було висловити, залишивши у книзі відгуків враження про одну чи кілька робіт, які сподобалися найбільше.

Як повідомили у профкомі Придніпровської магістралі, за результатами такого «інтерактивного голосування» буде визначено своєрідного переможця. На майстрів, які забрали найбільше глядацьких симпатій, чекатиме заохочення.