slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У приміському сполученні недоотримали 5,6 млн грн. 1/6/2011

За 4 місяці 2011 року Придніпровська залізниця у приміському сполученні перевезла понад 5 млн пасажирів, у тому числі 1,8 млн - пільгових категорій на суму 12,5 млн грн. Компенсація перевезень пільговиків від місцевих бюджетів за цей період склала лише 6,9 млн грн., або 55,2%.

Щоб збільшити суми субвенції та своєчасного відшкодування збитків за пільгові перевезення у приміському сполученні, не вдаватись до такого шляху зменшення своїх дедалі зростаючих експлуатаційних витрат як відміна курсування окремих електропоїздів, Придніпровська залізниця веде постійну роботу з розпорядниками бюджетних коштів, керівництвом обласних, міських і районних держадміністрацій, органами місцевого самоврядування.

Для закриття загальної заборгованості за пільговий проїзд у приміському сполученні окремих категорій громадян широко практикуються схеми взаєморозрахунків. Так, за 4 місяці поточного року по Придніпровській залізниці проведено клірингових операцій на загальну суму 6,3 млн грн., питома вага клірингу в загальному обсязі отриманої компенсації перевищила 91%.

Керівництво магістралі також пропонує органам виконавчої влади різних рівнів зменшити суми земельного податку за рахунок коштів, що зараховуються до відповідних місцевих бюджетів.

А зі злісними неплатниками, такими, наприклад, як управління праці та соціального захисту населення Павлоградської міської ради, проводиться претензійно-позовна робота.

Для вирішення наболілої залізничникам проблеми Придніпровська залізниця виступила з ініціативою - на державному рівні запровадити цільові дотації громадянам, які мають право на пільговий проїзд у приміському сполученні.

Завдяки зусиллям фахівців служби приміських пасажирських перевезень Придніпровської залізниці, за останні три роки вдалось досягти позитивної динаміки в отриманні компенсацій за перевезення в приміському сполученні пасажирів пільгових категорій: у 2008 році – 13 млн грн., у 2009 році – 16 млн грн., у 2010 році – 21, 1 млн грн.

Додатково: Придніпровська залізниця надає пільги на проїзд у приміському сполученні 26 категоріям пасажирів згідно з чинним законодавством України.