slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця пропонує рекламні послуги 31/7/2015

Придніпровська залізниця надає не тільки послуги з перевезення пасажирів та вантажів, але й низку інших, що можуть зацікавити як юридичних, так і фізичних осіб.

Зокрема, на підприємстві пропонують фірмам, підприємствам та організаціям, а також рекламним агенціям розміщення рекламної інформації на вокзалах, вокзальних площах та станціях (рекламні щити і плакати, банери, буклети, листівки, візитівки, календарі, рекламно-інформаційні видання, реклама на електронному табло); у пасажирських поїздах, у тому числі й приміських (рекламні плакати, буклети, листівки, візитівки, календарі, рекламно-інформаційні видання, холдери; можливе повне брендування рухомого складу); на залізничних мостах та шляхопроводах, переїздах, у смузі відведення залізниці, на зовнішніх стінах та дахах залізничних будівель (рекламні щити, банери), а також на веб-сайті магістралі.

Залізничний транспорт – найбільш масовий в Україні. Тож реклама, яка стане ненав’язливою складовою численних інформаційних проектів Придніпровської залізниці, отримає численну аудиторію та позитивне сприйняття, що допоможе підтримати престиж та збільшити популярність замовників, підняти рівень продажу їхніх товарів і послуг.

З питань розміщення реклами на залізниці слід звертатися до відділу реклами і маркетингу допоміжних послуг за телефонами (056)793-14-10, (056)793-03-30 (факс) або на електронну пошту .