slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З 6 серпня Запоріжжя та Київ з’єднає ще один пасажирський поїзд 2/8/2015

Для задоволення підвищеного попиту пасажирів на перевезення у столичному напрямку з 6 серпня Придніпровська залізниця призначає курсування додаткового нічного швидкого поїзда № 51/52 сполученням Запоріжжя – Київ – Запоріжжя.

Поїзд відправлятиметься із Запоріжжя по вівторках, четвергах та неділях о 21:45, прибуватиме до Києва наступного дня о 07:14. Зворотно з Києва вирушатиме щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 22:58, у Запоріжжі буде наступного дня о 10:25. Курсуватиме через станції Синельникове-1,2; Дніпропетровськ, Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Вільногірськ, П’ятихатки, Знам’янка, ім. Тараса Шевченка. Продаж квитків, у тому числі й електронних, на потяг № 51/52 уже розпочато.

Домовленість про призначення додаткового пасажирського поїзда у популярному серед жителів Запорізького регіону напрямку було досягнуто під час нещодавньої зустрічі в.о. начальника Придніпровської магістралі Івана Федорка та голови Запорізької обласної державної адміністрації Григорія Самардака. І свого слова залізничники дотримали.

Детальніше з розкладом руху нового потяга можна ознайомитися на сайті Придніпровської залізниці у розділі «Розклад поїздів», а також на інформаційних стендах вокзалів та у квиткових касах.