slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Автоматизована процедура формування поїзних бригад 1/6/2011

31 травня на Придніпровській залізниці, як і на решті залізничних магістралей України, пройшла перша автоматизована процедура формування поїзних бригад. Зі створеного на залізниці електронного кадрового резерву автоматизована система за принципом випадкових чисел швидко й неупереджено «призначила» начальників поїздів, а також сформувала підпорядковані їм бригади провідників на кожен з маршрутів дальнього пасажирського сполучення.

Під час відбору кандидатів на обслуговування фірмових потягів та міжнародних маршрутів задіяна система застосовувала спеціальні «фільтри», наприклад, зважала на бездоганну попередню роботу претендента, відсутність у нього службових стягнень.

Як уже повідомлялось, широке застосування автоматизованих систем і процесів, які дозволять уникнути суб’єктивного впливу посадовців на процес прийняття рішень, визначено одним з пріоритетів діяльності Укрзалізниці. З 1 липня 2011 року вона запроваджує автоматизовані системи відбору кандидатів на вакантні робочі місця працівників поїзних бригад та формування поїзних бригад, що дозволить неупереджено відбирати кандидатів на роботу, вдосконалити процес розстановки працівників поїзних бригад, покращити трудову дисципліну, підвищити кваліфікаційний рівень обслуговуючого персоналу пасажирського господарства. В автоматичному режимі відбуватиметься і подальша ротація поїзних бригад, а також заповнення вакансій їх працівників.