slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Презентація технології електронного документообігу 2/6/2011

Як уже повідомлялось, з 1 липня 2011 року залізничний транспорт України переходить на кардинально новий рівень надання послуг під час вантажних перевезень - почне працювати з використанням електронного документообігу.

До якісного впровадження електронних перевізних документів Укрзалізниця готувалась не один рік. Був розроблений потужний програмний комплекс АС Клієнт УЗ, який дасть змогу вантажовідправникам оформляти перевезення безпосередньо зі свого робочого офісу, отримувати про нього докладну інформацію - від приймання вантажу до перевезення і до прибуття. Отже, умови співпраці залізничників з клієнтами суттєво покращаться, а спільна робота набуде максимальної ефективності та обопільної зручності.

1 червня на Придніпровській залізниці пройшла презентація технологій застосування електронного документообігу під час вантажних перевезень за участі заступника Генерального директора Укрзалізниці Петра Науменка, начальника Головного комерційного управління УЗ Володимира Іващука, начальника Головного інформаційно-обчислювального центру УЗ Володимира Мурзіна, заступника начальника ГУ інформаційних технологій УЗ В’ячеслава Великодного та гендиректора ТОВ НВФ «ТМ Софт» Олега Солтисюка.

Актову залу вщент заповнили численні клієнти Придніпровської залізниці з Дніпропетровщини, Криворіжжя, Запорізької області та АР Крим, а також представники структурних підрозділів самої магістралі, до кола службових обов’язків яких відносяться вантажні перевезення.

Зібранню було презентовано автоматизовану систему АС Клієнт УЗ та її вигоди, поінформовано про процедуру отримання електронного цифрового ключа (підпису) та можливості взаємодії клієнта із системою АС Клієнт УЗ, про подальші кроки автоматизації перевізної роботи й перспективи введення електронного документообігу із сусідніми країнами.

Посадовці Укрзалізниці відповіли на низку запитань вантажовідправників, які позитивно сприймають нововведення, бо сподіваються, що воно дасть можливість перейти на сучасний технологічний і сервісний рівень у вантажних перевезеннях залізничним транспортом і значно полегшить їм ведення бізнесу.

Подібні презентації невдовзі мають пройти на всіх залізничних магістралях України, щоб до 1 липня - моменту, коли електронні версії перевізних документів наберуть юридичної сили, підготувалися і вантажовідправники, і перевізники.