slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кращим поїзним диспетчером у другому кварталі 2015 року став представник Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень 17/8/2015

На Придніпровській магістралі в рамках конкурсу на приз М.Т. Закорка визначили кращих поїзних диспетчерів за другий квартал поточного року. Цей диспетчерський «турнір» проводиться на підприємстві не перший рік і має за мету підвищення професійного рівня поїзних диспетчерів, вивчення ними передового досвіду, запровадження інновацій у організацію поїзної роботи тощо.

У другому кварталі в професійному змаганні взяли участь 92 представники усіх дирекцій Придніпровської магістралі – Дніпропетровської, Криворізької та Запорізької.

У підсумку перше місце посіла поїзний диспетчер Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Галина Ткаченко. Згідно з Положенням конкурсу вона була заохочена перехідним призом, дипломом та грошовою премією у 5 тис. гривень.

Друге місце виборов працівник Криворізької дирекції Віталій Ткаченко, третє – поїзний диспетчер Запорізької дирекції Тетяна Штефан. «Срібного» та «бронзового» призерів нагородили дипломами та преміями у сумі 3,5 тис. та 2,5 тис. грн відповідно.

Довідка: Микола Тихонович Закорко - відомий новатор залізничного транспорту, колишній начальник Придніпровської залізниці.