slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2015 року через несанкціоноване втручання сторонніх осіб кількість затримок поїздів на залізниці зросла майже на 24% 17/8/2015

З січня по липень 2015 року на Придніпровській магістралі зафіксували 38 випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту, з них 13 - у липні (торік за той же період - 38 та 2 відповідно). Ці незаконні дії викликають у залізничників серйозне занепокоєння, адже на небезпеку наражаються не тільки пасажири, але й працівники залізниці, порушується графік руху поїздів.

Так, за 7 місяців 2015 року на Придніпровській залізниці через незаконне втручання сторонніх осіб було затримано 73 поїзди сумарно на 64 год 34 хв. Порівняно з минулим роком кількість затримок зросла на 23,7% (відповідно 59 поїздів та 69 год 54 хв). Лише прямі збитки у нинішньому році перевищили 15 тисяч гривень.

Значна частина цьогорічних інцидентів пов’язана з виявленням вибухових пристроїв у рухомому складі чи на об’єктах залізниці. Зокрема, зареєстровано 11 таких випадків, причому 4 рази знаходили боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни, двічі – саморобні пристрої, які після перевірки виявилися муляжами. За 7 місяців 2014 року боєприпаси на магістралі виявляли лише двічі, й обидва рази – застарілі.

Активізувалися цьогоріч і «телефонні терористи». Протягом семи місяців залізничники отримали шість сигналів про мінування рухомого складу чи об’єктів залізниці. Усі повідомлення виявилися хибними, проте непокоїть сам факт, що подібних «пустощів» побільшало (у січні-липні 2014 року зафіксували чотири випадки, пов’язані із псевдомінуванням).

Крім цього, за 7 місяців поточного року зловмисники здійснили на залізниці 16 спроб розукомплектувати рухомий склад та залізничну інфраструктуру; двічі накладали на колії сторонні предмети, по одному разу намагалися перекрити рух поїздів та кидали у рухомий склад сторонні предмети, що теж спричинило тривалу затримку поїздів.

Придніпровські залізничники вкотре попереджають, що подібні дії тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, а за хуліганські витівки неповнолітніх відповідальність нестимуть їхні батьки.