slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Від початку літа Придніпровська залізниця збільшила перевезення пасажирів у одеському та західному напрямку 17/8/2015

На Придніпровській магістралі триває сезон літніх перевезень. Як зазначають у пасажирській службі залізниці, найбільшою популярністю серед відпочивальників цього літа користуються поїзди до західних областей України, курортів Приазов’я та Одеси.

Беззаперечне лідерство за кількістю охочих подорожувати належить львівському напрямку. Так, протягом червня та липня поїздом № 41/42 у сполученні Дніпропетровськ – Трускавець та двогрупним № 120 у сполученні Запоріжжя – Кривий Ріг – Львів було перевезено 172 тис. 906 пасажирів. Порівняно з минулим роком кількість пасажирів, перевезених у західному напрямку поїздами Придніпровської залізниці, зросла на 10,4% (минулоріч було перевезено 156 тис. 661 особу).

Більш як наполовину (на 56,6%) зріс цьогорічний попит на поїздки до Одеси – з 95 тис. 128 пасажирів до 148 тис. 953 осіб. На цей час доїхати до Одеси можна такими поїздами Придніпровської залізниці, як № 63 Дніпропетровськ – Одеса, № 564 Кривий Ріг – Одеса, № 317 Запоріжжя – Кривий Ріг – Одеса. Також на літній період у цьому напрямку були призначені додаткові поїзди № 251 Дніпропетровськ – Кривий Ріг – Одеса та № 261 Дніпропетровськ – Одеса.

Ще одним популярним серед пасажирів напрямком нинішнього літа стали курорти Приазов’я – Бердянськ та Генічеськ. Протягом двох місяців потягами залізниці туди було перевезено 27 тис. 235 пасажирів. Подорожуючи до моря, відпочивальники можуть скористатися поїздом № 90 Дніпропетровськ – Генічеськ, № 144 Кривий Ріг – Генічеськ, додатковими поїздами № 472 Дніпропетровськ – Бердянськ та № 552 Кривий Ріг – Бердянськ, а також рейковим автобусом № 808, який курсує із Запоріжжя до Бердянська.

Пасажири, що планують свою відпустку, можуть уточнити розклад вищезазначених поїздів на сайті www.dp.uz.gov.ua у розділі «Пасажирам», а також безпосередньо на вокзалах – у довідкових бюро та на інформаційних стендах.