slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень охорона Придніпровської магістралі затримала дев’ятьох розкрадачів вантажів та майна 17/8/2015

З 10 по 16 серпня 2015 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередили 6 випадків розкрадання вантажів та майна підприємства. За підозрою у скоєнні цих злочинів було затримано 9 осіб.

Так, 13 серпня ВОХРівці, які охороняли залізничні мости на перегоні Верхньодніпровськ – Воскобійня, попередили розукомплектування верхньої будови колії. Троє непрацюючих громадян намагалися зняти 27 елементів кріплення, однак бійці стрілецької команди Верхівцеве завадили їм. Затриманих зловмисників разом із украденим було доставлено до Верхньодніпровського райвідділу міліції.

Того ж дня працівники стрілецької команди швидкого реагування попередили крадіжку вугілля на перегоні роз’їзд Орлянка – Таврійськ. Близько третьої дня бійці отримали від машиніста вантажного потяга повідомлення про несанкціоноване спрацювання гальм. ВОХРівці вирушили на місце події, де затримали трьох непрацюючих громадян, які намагалися викрасти з вагона 300 кг вугілля. Затриманих разом із вантажем передали до Василівського райвідділу РВВС у Запорізькій області.