slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця: почастішали випадки вандалізму в приміських поїздах 21/8/2015

Придніпровські залізничники б’ють на сполох: електропоїзди приміського сполучення дедалі частіше потерпають від дій вандалів. Так, протягом січня-липня 2015 року було зафіксовано 41 випадок пошкодження хуліганами рухомого складу магістралі. Для порівняння: торік за 7 місяців було скоєно 36 таких випадків, у 2013 році – 26.

Здебільшого вандали розмальовують вагони графіті, вибивають скло у вікнах та дверях, пошкоджують внутрішнє обладнання. Як зазначають у службі приміських перевезень магістралі, цьогоріч лише прямі збитки від хуліганських витівок становлять 206,6 тис. грн.

Найбільш активно з початку року зловмисники діяли на напрямках Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ, Дніпропетровськ – Чаплине, Кривий Ріг – П’ятихатки та Дніпропетровськ – Орлівщина. Багато вандалів-«художників» на станціях Кривий Ріг та Запоріжжя-2, де рухомий склад розмальовують під час відстою.

По кожному випадку псування та розобладнання моторвагонного складу залізничники щомісячно направляють матеріали до лінійних органів міліції. На цей момент за фактами дій вандалів відкрито 12 кримінальних справ.

Придніпровська магістраль закликає громадян відповідально ставитися до збереження рухомого складу, адже його псування не тільки шкодить безперебійним пасажирським перевезенням, але й наражає на небезпеку пасажирів та залізничників.