slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Понад 40% квитків на залізниці пасажири бронюють онлайн 21/8/2015

Замовлення проїзних документів за допомогою Інтернет-сервісів користується у пасажирів Придніпровської магістралі стабільним попитом. Як відзначають у пасажирській службі, кількість квитків, оформлених у таких спосіб, становить близько 41% від загальної кількості придбаних.

Так, у січні-липні пасажирами залізниці було оформлено 2 млн 715 тис. проїзних документів квитків на поїзди дальнього сполучення, з них за допомогою Інтернет-мережі - 1 млн 110 тисяч.

Порівняно з 2014 роком попит на квитки, оформлені онлайн, зріс на 8,4% - минулоріч у такий спосіб було оформлено 1 млн 024,4 тис. проїзних документів.

Стабільним попитом користуються також електронні проїзні документи (ЕПД). Пасажири цінують їх за можливість економити час. Адже пасажир може роздрукувати ЕПД самостійно і пред’явити провідникові, сідаючи до вагона. Загалом протягом 7 місяців 2015 року на залізниці було оформлено 54,5 тис. електронних проїзних документів.

Нагадаємо, що забронювати або придбати квитки пасажири можуть на офіційній сторінці Укрзалізниці booking.uz.gov.ua. Для більшої зручності на сайті можна зареєструватися, вказавши адресу своєї електронної скриньки, на яку й надійде електронна версія квитка.