slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Дня незалежності України на залізниці нагородили кращих працівників 21/8/2015

З нагоди 24-ї річниці незалежності України у головному офісі Придніпровської магістралі пройшли урочистості, до участі в яких запросили еліту трудового колективу – кращих працівників структурних підрозділів залізниці.

Галузеві нагороди та відзнаки підприємства з рук в.о. начальника залізниці Івана Федорка отримав 31 передовик. Загалом у трудових колективах магістралі за трудові досягнення було заохочено 129 кращих працівників. Крім того, усі придніпровські залізничники (включаючи тих, хто на цей час перебуває в АТО) отримали до свята невелику, однак приємну грошову винагороду.

Вітаючи присутніх у актовій залі магістралі, очільник залізниці Іван Федорко зазначив:

- За довгі роки своєї роботи на залізничному транспорті я часто розмірковував, що на залізниці головне. Колія, електричне устаткування, прилади СЦБ, станції та вокзали? Сьогодні я твердо знаю – люди. Вони завжди були, є і залишатимуться окрасою залізниці. Спасибі вам за сумлінну працю, за ваші трудові досягнення. Особливо тим, хто зараз у кабіні локомотива, за диспетчерським пультом, у виробничому цеху, шукає складне інженерне рішення, одним словом - чесно та відповідально робить свою справу.

На думку Івана Федорка, сьогодні на придніпровських залізничників покладено особливо складні завдання, виконувати які доводиться у вкрай важких умовах. Проте придніпровці завжди були і надалі залишатимуться в авангарді залізничної галузі.

Зі свого боку, запевнив очільник магістралі, керівництво залізниці зробить усе можливе, щоб прості трудівники мали гідні умови праці та гідну її оплату. Зміни вже розпочато - результат буде неодмінно, - запевнив Іван Федорко і побажав придніпровським залізничникам щастя, здоров’я, мирного неба над головою та родинного благополуччя.

Затим присутніх у залів тепло та щиро вітали самодіяльні колективи Придніпровської залізниці – вокальний гурт «Талісман», цирковий колектив «Дружба» та танцювальний ансамбль «Орлятко». А вінцем святкового заходу стало фото на згадку.