slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська магістраль продовжує надавати роботу залізничникам - вимушеним переселенцям зі східних регіонів 28/8/2015

Придніпровська залізниця допомагає із працевлаштуванням залізничникам, які були вимушені виїхати із зони АТО. Тим самим підприємство прагне зберегти для галузі досвідчених фахівців, а також допомогти колегам, які опинилися у складному становищі.

Протягом восьми місяців 2015 року магістраль прийняла до своїх лав 36 залізничників, які залишили Донецьку та Луганську область через бойові дії, небезпечні умови проживання або відсутність роботи у своїх структурних підрозділах. Загалом на цей час на Придніпровській залізниці зараз працюють 72 залізничники-переселенці зі східних регіонів України.

За даними служби кадрової та соціальної політики, вимушених переселенців влаштували на посади поїзних диспетчерів, чергових по станції, інженерів, монтерів колії, електромонтерів, касирів, комерційних агентів тощо. Надаючи роботу, на магістралі брали до уваги досвід роботи та рівень кваліфікації. прислухалися також до побажань самих залізничників.