slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У День знань на Запорізькій дитячій залізниці підбили підсумки літньої практики та влаштували патріотичний флешмоб 1/9/2015

Першого вересня на Запорізькій дитячій залізниці відбулося справжнє свято, присвячене Дню знань, на якому юні вихованці звітували про підсумки своєї літньої практики, а також влаштували акцію підтримки мужніх захисників Вітчизни.

Гостями заходу були керівник Придніпровської залізниці Іван Федорко, голова Запорізької обласної державної адміністрації Григорій Самардак, ректор Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна Олександр Пшинько, представники вищої та середньої освіти регіону, батьки юних залізничників, городяни.

«Мала» залізниця зустрічала відвідувачів святковим вбранням та звуками військового оркестру, а також творчими виставками своїх підопічних. А юні залізничниці не тільки причепурилися – ще й заквітчалися українськими віночками, що зробило свято більш барвистим.

Вітаючи педагогічний та учнівський колектив дитячої магістралі з Днем знань, очільник Придніпровської залізниці Іван Федорко зазначив, що Запорізька дитяча залізниця для її вихованців – це справжня школа дорослого життя, «велика» залізниця у міні-форматі, міцне поєднання теорії та практики.

«Упродовж навчального року ви отримуєте професійні знання та навички машиністів, колійників, провідників, вагонників тощо, а влітку практично реалізуєте набуті вміння, - сказав Іван Федорко. - Ваша робота – справжня і, мабуть, єдина, на яку ніщо не змушує ходити, – ви робите це охоче і залюбки. Великих вам злетів на «малій» залізниці».

Свої вітання та побажання очільник залізниці підкріпив подарунком – новим сучасним комп’ютером, який допоможе юним запорізьким залізничникам опановувати професійні висоти.

Тепло та щиро вітав вихованців дитячої магістралі і голова Запорізької обласної державної адміністрації Григорій Самардак. «Запорізька дитяча залізниця, - зазначив він, - була і залишається «кузнею» не тільки фахівців, але й патріотів рідного краю та України, а залізничники дають усім приклад дисциплінованості, порядку, неухильного дотримання законів та правил – того, чого наразі прагне українська держава, що вкрай важливе для тих реформ, які розпочато».

Дійсно, патріотичне виховання стало невід’ємною складовою педагогічної роботи на Запорізькій дитячій. Вихованці магістралі є активними волонтерами, неодноразово брали участь у благодійних акціях на користь учасників АТО та їхніх родин.

Ось і до Дня знань юні залізничники підготували виставку «Намалюй малюнок солдату» та презентацію творчих поробок з бісеру, ниток, паперу, які передадуть на передову мужнім захисникам Вітчизни, а також коротку концертну програму патріотичної тематики, зокрема, танцювальний флешмоб, в якому взяли участь усі вихованці дитячої залізниці – від малого до великого.

За підсумками літньої виробничої практики кращих за професією юних залізничників під оплески гостей свята було заохочено солодкими призами. Утім, смачний сюрприз у вигляді морозива дістався кожному вихованцеві дитячої магістралі. Про це подбав керівник залізниці Михайло Чорненький. Як і про те, щоб його підопічні впродовж року не тільки опановували залізничну науку, але й розширювали свій кругозір, спілкувалися з ровесниками. Так, юні залізничники із Запоріжжя цьогоріч побували у колег з Луцька та Рівного, провели залізничну спартакіаду, у складі агітбригади виступали перед однолітками, відвідували цікаві екскурсії тощо.

Приємною новиною святкового заходу стала й інформація, яку озвучив ректор Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна Олександр Пшинько: усі цьогорічні випускники Запорізької дитячої, які подали заяви на вступ до вишу, стали студентами-першокурсниками. Трирічне навчання на дитячій магістралі керівництво вишу визнало додатковим «аргументом» на користь цих абітурієнтів.