slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2015 року на залізниці вберегли від розкрадання майна та вантажів більш ніж на півмільйона гривень 8/9/2015

Протягом восьми місяців 2015 року спільними зусиллями оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської магістралі та транспортної міліції було попереджено 201 крадіжку вантажів та майна підприємства на суму близько 526 тис. гривень. При цьому було затримано 199 зловмисників.

За даними служби ВОХР залізниці, 43,8% від загальної кількості злочинних спроб становлять крадіжки вантажів, які перевозить підприємство. Так, протягом січня-серпня охоронці вберегли від розкрадання вантажів на суму близько 282 тис. гривень, попередивши 88 крадіжок. За підозрою у їх скоєнні затримано 66 осіб.

Найбільшим «попитом» серед крадіїв протягом цього періоду традиційно користувалося вугілля – з початку року було зафіксовано 37 спроб вкрасти цей вантаж. На другому місці у «рейтингу» розкрадачів знаходиться брухт - 28 випадків.

Найбільш криміногенними у цей період були ділянки Чаплине – Пологи, П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве, П’ятихатки – Жовті-Води-1 – Савро, а також станції Таврійськ, Гайчур, Магедове.

Щоб відвернути спроби розкрадання вантажів, з початку року ВОХРівцям Придніпровської залізниці довелося 32 рази попереджувально застосовувати зброю. Здебільшого за зброю бралися, щоб уберегти від розкрадань брухт, металопрокат та вугілля.

Окрім цього, з початку 2015 року ВОХРівці затримали 582 громадян за недотримання правил поведінки на залізничних об’єктах, 553 з них було оштрафовано загалом майже на 19 тис. грн. Здебільшого порушники намагалися перетнути колії у непризначеному місці або незаконно проїхати вантажними поїздами.