slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці травмувалися двоє сторонніх осіб, які грубо порушили правила безпеки під час перетину залізничних колій 9/9/2015

Учора, 8 вересня, на Придніпровській залізниці сталися два випадки травмування людей рухомим складом.

О 06:59 на ст. Нижньодніпровськ (Дніпропетровська область) машиніст швидкісного пасажирського електропоїзда № 733 сполученням Київ – Красноармійськ застосував екстрене гальмування, щоб уникнути наїзду на жінку, яка перебігала через колії у невстановленому місці. Однак відстань між людиною і потягом виявилася закороткою. Травмовану жінку «швидкою» було доправлено до місцевої лікарні.

О 23:49 у районі платформи 174 км перегону ім. Алімова – Запорізька Січ (Запорізька область) вивізним тепловозом був травмований чоловік, віком близько 35 років, який напідпитку намагався перетнути колії у невстановленому місці. Постраждалого госпіталізовано.

До трагічних наслідків призвело грубе порушення громадянами правил поведінки на залізничних об’єктах, нехтування особистою безпекою та безпекою оточуючих, зокрема, залізничників та пасажирів.

Придніпровські залізничники вкотре закликають громадян бути обачними на залізниці – на вокзалах, станціях, пасажирських платформах, у рухомому складі. Тільки неухильне дотримання правил безпеки є запорукою збереження власного життя та здоров’я.