slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дисконтна програма профспілок пропонує придніпровським залізничникам широкий спектр послуг 9/9/2015

На Придніпровській магістралі постійно дбають про розширення соціальних гарантій та пільг для залізничників. Одним із важливих напрямків цієї роботи є дисконтна програма, запроваджена Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України.

Залізничники, що долучилися до програми, мають змогу отримувати знижки у магазинах, закладах харчування, аптеках, медичних лабораторіях тощо. Наразі такою можливістю користуються близько 15,3 тис. працівників Придніпровської магістралі.

Серед найбільших підприємств, які надають залізничникам дисконти, всеукраїнська мережа автозаправних комплексів, мобільний оператор та банк. Окрім того, з початку літа залізничники можуть скористатися телефонною юридичною консультацією з можливістю безкоштовного виклику адвоката у разі нагальної потреби.

Утім, профспілки дбають і про дозвілля та активний відпичинок працівників магістралі. Так, серед нових партнерів програми – магазин туристичного спорядження, клуб лазертагу, де можна повправлятися у влучності, а також квест-кімната – модна розвага, під час якої можна продемонструвати вміння розв’язувати складні інтелектуальні задачі за короткий час.

Загалом у рамках дисконтної програми з Дорпрофсожем Придніпровської залізниці співпрацюють 68 підприємств та організацій у Дніпропетровську, Кривому Розі, Нікополі, Орджонікідзе, Дніпродзержинську, Синельниковому, Верхньодніпровську, Вільногірську, Запоріжжі, Енергодарі, П`ятихатках, Пологах, Апостоловому, Павлограді, Марганці, Мелітополі та Генічеську. І список партнерів програми регулярно поповнюється.