slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці екстрено зупинили вантажний потяг, щоб уникнути наїзду на нетверезого чоловіка 9/9/2015

Дев’ятого вересня о 01:14 на виїзді зі ст. Гуляй Поле (Запорізька область) вантажний потяг із рудою змушений був зупинитися через людину, яка лежала на його шляху.

Машиніст застосував екстрене гальмування, щоб зупинити рухомий склад вагою понад 4,5 тис. тонн.

Чоловік віком близько 30-років, якого локомотивна бригада витягла аж із-під сьомого вагона, виявився цілим-цілісіньким, проте настільки п’яним, що не міг зрозуміло пояснити, хто він і де знаходиться. Белькотів щось про свій диван.

Нетверезого «везунчика» передали до рук правоохоронців. Від неминучої смерті любителя чарки врятувало тільки те, що він нерухомо знаходився не на самій колії, а у міжколійному просторі.

Утім, ця історія могла закінчитися не так щасливо ще з однієї причини – якби тяжкі наслідки мало екстрене гальмування навантаженого потяга.

Придніпровські залізничники вкотре закликають громадян бути обачними на залізниці – на вокзалах, станціях, пасажирських платформах, у рухомому складі. Тільки неухильне дотримання правил безпеки є запорукою збереження власного життя та здоров’я. Перебування на об’єктах залізничної інфраструктури у нетверезому стані неприпустиме!