slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2015 року почастішали затримки поїздів через незаконні втручання сторонніх осіб у роботу залізниці 11/9/2015

Протягом січня-серпня на Придніпровській залізниці через несанкціо-новані втручання сторонніх було затримано 95 поїздів, з них 22 - у серпні. На підприємстві констатують: це на 16% більше ніж торік (за 8 місяців 2014 року зафіксовано затримку 82 потягів). Лише прямі збитки від незаконних дій сторонніх осіб перевищили 60 тисяч гривень.

Щоправда, самих випадків несанкціонованого втручання у роботу магістралі з початку поточного року зареєстровано дещо менше ніж торік, зазначають у апараті безпеки Придніпровської залізниці, а саме: 47 проти 49 за 8 місяців 2014 року.

У цьому році 13 випадків були пов’язані з виявленням вибухових пристроїв (у тому числі муляжів та застарілих боєприпасів) у рухомому складі, на або поблизу залізничних об’єктів. Надійшло також сім повідомлень про мінування рухомого складу та об’єктів залізниці. Останній зафіксовано у серпні, він виявився хибним.

Крім цього, за півроку зловмисники здійснили 19 спроб розобладнати рухомий склад та залізничну інфраструктуру; тричі перекривали рух поїздів та двічі накладали на колії сторонні предмети, на які потім наїжджав рухомий склад; кидали сторонні предмети у рухомий склад та крали вантажі з вагонів.

Також було зареєстровано один випадок насильницьких дій щодо залізничників під час виконання службових обов’язків. Порівняно з минулим роком таких інцидентів значно поменшало (торік 9), однак сам факт злочинних проявів викликає занепокоєння у працівників підприємства.

Придніпровські залізничники переконливо просять громадян не вдаватися до подібних витівок на залізничних об’єктах, не наражати на небезпеку життя та здоров’я пасажирів та працівників магістралі.