slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця з початку 2015 року витратила понад 3 мільйони гривень на поліпшення санітарно-побутових умов своїх працівників 11/9/2015

Належний санітарно-побутовий рівень на робочих місцях є запорукою плідної трудової діяльності, вважає керівництво Придніпровської магістралі.

Для забезпечення гідних умов праці на підприємстві діє Програма приведення санітарно-побутових приміщень структурних підрозділів Придніпровської залізниці до нормативно-правових актів з охорони праці на 2015 рік. На реалізацію її заходів виділено 4 млн 050 тис. гривень. З початку року освоєно вже 3 млн 144 тис. гривень.

Основний «фронт» робіт - це ремонти. Зокрема, у душових та санвузлах повністю чи частково замінюють сантехніку та кахлі, ремонтують кімнати для приймання їжі, гардеробні, пральні відділення, сушарні для спецодягу. У структурних підрозділах залізниці оновлюють двері, покриття підлоги, замінюють вікна на металопластикові тощо.

Не обходять увагою і придбання побутової техніки, яка вносить додатковий комфорт у виробничий побут залізничників. Так, Програмою передбачено закупівлю нової побутової техніки та ремонт наявної - обігрівачів, бойлерів, електрочайників, мікрохвильовок та холодильників.

Розпочато також підготовку пунктів обігріву для залізничників, що в осінньо-зимовий період працюватимуть просто неба.

За даними служби охорони праці магістралі, цьогоріч умови покращено у санітарно-побутових корпусах Криворізького локомотивного депо, пасажирського депо Запоріжжя-1, вагонних депо Чаплине та Нижньодніпровськ-Вузол, тягової підстанції № 8, колійної машинної станції № 80, вокзалів Дніпропетровськ та Запоріжжя-1, стадіону «Локомотив», управління залізниці, ін. господарств і структурних підрозділів залізниці. На цей час виконано 77% запланованих на 2015 рік робіт.