slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень охорона залізниці вберегла майна та вантажів більш ніж на 4,8 тис. грн 14/9/2015

З 7 по 13 вересня 2015 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі запобігли шести спробам розкрадання вантажів та майна підприємства на суму понад 4,8 тис. гривень. За підозрою у скоєнні цих злочинів було затримано 8 осіб.

Так, 10 вересня ВОХРівці попередили крадіжку чавуну вагою близько 600 кг на суму 3,7 тис. грн. Про злочинну спробу охорону повідомив черговий по станції Желєзнякове, який помітив на вантажному потязі сторонніх осіб. Злодії під час руху встигли скинути з вагона 50 металевих зливків, однак зібрати вкрадене їм не вдалося – завадили стрільці ВОХР. Розкиданий вантаж знайшли на перегоні Вільногірськ – Верхівцеве.

Ще одній крадіжці вантажу відомча охорона залізниці запобігла 13 вересня. На станції Таврійськ двоє непрацюючих громадян скинули з потяга близько 400 кг вугілля. Крадії мали намір вивезти «здобич» автомобілем ВАЗ, але опергрупі стрілецької команди Мелітополь удалося їх затримати та доправити до Васильківського райвідділу міліції Запорізької області.