slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2015 року на Придніпровській залізниці через Інтернет придбали понад 1,3 млн квитків 17/9/2015

Серед пасажирів Придніпровської залізниці стабільним попитом користується послуга бронювання та придбання проїзних документів за допомогою онлайн-сервісів.

Тільки у серпні 2015 року таким чином пасажири оформили 195 тис. квитків на потяги дальнього сполучення. А за 8 місяців 2015 року мандрівники замовили через Всесвітню мережу 1 млн 305,4 тис. проїзних документів. За даними пасажирської служби, це становить близько 40% від загальної кількості реалізованих у даний період квитків (3 млн 223,4 тис.).

Нагадаємо, що через Інтернет можна придбати також електронний проїзний документ (ЕПД). Найголовніша його перевага у тому, що він економить подорожуючому час. Адже такий квиток можна роздрукувати самостійно і пред’явити провідникові під час посадки до вагона.

Протягом січня-червня 2015 року пасажири Придніпровської залізниці оформили 394,9 тис. електронних проїзних документів, тобто близько 12,3% від загальної кількості квитків, оформлених за цей час онлайн.

Забронювати або придбати квитки можна на офіційному сайті Укрзалізниці booking.uz.gov.ua. Аби зробити процес більш зручним, на сайті можна зареєструватися, вказавши адресу своєї електронної пошти, на яку затим надійде електронна версія квитка.