slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця: пасажири стали частіше подорожувати до Львова та Києва зі своїми автівками 17/9/2015

Серед послуг, які надає Придніпровська магістраль, усе більшої популярності набуває перевезення автомобілів пасажирів. Для цього на залізниці у складі поїздів № 79/80 сполученням Дніпропетровськ – Київ – Дніпропетровськ та № 41/42 Дніпропетровськ – Львів – Дніпропетровськ курсують 2 вагони-автомобілевози.

За даними пасажирської служби, порівняно з минулим роком попит на спецвагони серед пасажирів зріс більш ніж удвічі. Так, протягом 8 місяців 2015 року придніпровські залізничники перевезли ними 1570 автомобілів, зокрема, з Дніпропетровська до Києва та зворотно – 752 автівки, у напрямку Львова та зворотно – 818.

У 2014 році залізницею було перевезено у спецвагонах 720 автомобілів, з яких у київському напрямку – 621, у львівському – 99. Як видно, попит на перевезення авто у львівському напрямку на цей час збільшився аж у 8 разів, що пов’язано зі зростанням популярності Львова як туристичного регіону.

Нагадаємо, що у складі поїзда Київ – Дніпропетровськ автомобілевоз курсує тричі на тиждень. З Дніпропетровська він відправляється по вівторках, четвергах та суботах, зворотно – по середах, п’ятницях та неділях. Спецвагон у складі потяга Дніпропетровськ – Львів щоп’ятниці вирушає з Дніпропетровська, щосуботи – зі Львова. Замовити послугу можна особисто через багажне відділення вокзалу Дніпропетровськ або за телефонами вокзалу (056)793-52-96, (056)793-52-62.. Вартість залежить від ваги автомобіля та відстані, на яку його транспортуватимуть.

Довідка: Автомобілевоз – двох’ярусний вагон з 8 місцями для легкових мало- та середньогабаритних автомобілів (максимально допустима висота автомобіля — 1,7 м) загальним обсягом вантажу 10 тонн. Вагон укомплектовано захисними сітками та блокіраторами автівок під час руху потяга.