slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року хулігани завдали Придніпровській магістралі збитків майже на 222 тис. грн 24/9/2015

Придніпровські залізничники б’ють на сполох: приміський рухомий склад активно псують вандали. Як зазначають у службі приміських пасажирських перевезень, у січні-серпні 2015 року було зафіксовано 45 випадків пошкодження та розукомплектування вагонів приміських поїздів. Тільки прямі збитки від дій залізничних хуліганів оцінено у 222,9 тис. грн.

Найактивнішими є вандали-«художники». Під час стоянок (зокрема, на станціях Кривий Ріг та Запоріжжя-2) вони розмальовують графіті вагони електропоїздів і на довершення б’ють шибки у вікнах та дверях (було зареєстровано 27 таких інцидентів).

Ще 18 разів із початку року зловмисники намагалися пошкодити внутрішнє вагонне обладнання. Найчастіше такі випадки фіксували на напрямках Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ, Дніпропетровськ – Чаплине, Кривий Ріг – П’ятихатки та Дніпропетровськ – Орлівщина.

Щодо кожного випадку пошкодження чи розукомплектування моторвагонного рухомого складу залізничники спрямовують матеріали до лінійних органів міліції. Наразі за фактами хуліганських дій уже ведеться 12 кримінальних проваджень.

Придніпровські залізничники звертаються до громадян із переконливим проханням: відповідально ставитися до збереження рухомого складу, не перешкоджати безперебійним пасажирським перевезенням та пам’ятати, що подібні вчинки тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.