slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Щоб забезпечити стабільне функціонування економіки та соціальної сфери взимку, Придніпровська залізниця нарощує середньодобове навантаження вугілля 30/9/2015

У зв’язку з підготовкою господарського комплексу та соціальної інфраструктури країни до нового опалювального сезону Придніпровська залізниця нарощує перевезення вугілля споживачам.

Так, з початку 2015 року (станом на 28 вересня) магістраль навантажила 12 млн 803,8 тис. тонн вугілля, причому у червні-вересні було навантажено 46% загального обсягу - 5 млн 891,3 тис. тонн.

У червні-вересні середньодобове навантаження твердого палива по залізниці зросло до 49,1 тис. тонн, що на 7,2% перевищує показники попереднього періоду року (45,8 тис. тонн).

Для транспортування вугільних вантажів залізничники цьогоріч задіяли понад 187 тис. вантажних вагонів, 86 тис. із них – у червні-вересні.

Нагадаємо, що основним відправником вугілля, яке перевозить залізниця, є ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Серед найбільших споживачів його продукції - енергетичні компанії та збагачувальні фабрики, зокрема ПАТ «ДТЕК Добропільська ЦЗФ», ТОВ «Центральна збагачувальна фабрика «Кураховська», ПАТ «ДТЕК Октябрьська ЦЗФ», ПАТ «ДТЕК Західенерго» Бурштинська ТЕС, ПАТ «ДТЕК Захiденерго» Добротвірська ТЕС, ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго» тощо.