slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця виконає реконструкцію станцій Новоолексіївка та Генічеськ 1/10/2015

До нового сезону літніх пасажирських перевезень придніпровські залізничники зроблять приазовські станції Новоолексіївка та Генічеськ більш зручними та комфортними для пасажирів, кількість яких у 2015 році зросла втричі.

Так, Новоолексіївка цього літа прийняла та відправила 268,8 тис. пасажирів, з яких 21,3 тис. – у приміському сполученні. Порівняно з минулим роком кількість пасажирів зросла у 3,3 рази (торік загалом 81,7 тис. пасажирів, з них 9,5 тис. – у приміському сполученні).

Стосовно Генічеська, то улітку 2015 року через залізничні «ворота» цього курортного міста пройшли 138,7 тис. пасажирів, із яких 66,7 тис. –приміського сполучення. Це на 27,5% більше ніж торішнього літа (108,8 тис. пасажирів, з яких 50,5 тис. – у приміському сполученні).

У зв’язку зі стрімким зростанням пасажиропотоку у приазовському напрямку на залізниці прийняли рішення щодо розвитку інфраструктури обох станцій. Зокрема, до наступного літа на станції Новоолексіївка мають подовжити дві існуючі пасажирські платформи (до 450 м), а в Генічеську - побудувати ще одну. Крім того, у станційній будівлі Новоолексіївки заплановано облаштувати кімнату матері та дитини і багажне відділення. На цій станції також передбачено улаштування зовнішнього туалету достатньої пропускної спроможності

Як повідомили у службі будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд залізниці, орієнтовна дата завершення робіт - травень 2016 року.