slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники вже розповіли про правила безпеки більш як 34,5 тис. учнів та студентів 1/10/2015

У рамках місячника профілактично-роз’яснювальної роботи з попередження дитячого травматизму на залізничному транспорті придніпровські залізничники вже провели 683 тематичні уроки для більш як 34,5 тис. школярів та студентів у регіонах, які обслуговує магістраль.

Як повідомили у службі охорони праці залізниці, правила безпеки на залізничному транспорті подавалися юним слухачам у наочній та цікавій для них формі – у вигляді вікторин, інтерактивних ігор, через показ тематичних відеороликів тощо.

Окрім того, у навчальних закладах розповсюдили близько 13,3 тис. друкованих пам’яток та книжкових закладок із правилами безпечної поведінки на залізничних об’єктах.

До організації та проведення профілактичних уроків було залучено понад 500 працівників залізниці, серед яких не тільки фахівці з охорони праці, але й ревізори апарату безпеки руху, інструктори дитячих залізниць, керівники служб та структурних підрозділів магістралі, начальники залізничних станцій та ін.

Мета такого розширення кола лекторів – максимально охопити дитячу та юнацьку аудиторію, донести до неї розуміння того, що залізниця є об’єктом підвищеної небезпеки, а для збереження життя та здоров’я достатньо лише бути обережним і неухильно дотримуватися простих правил.

Упродовж місячника, з 14 вересня до 14 жовтня, придніпровські залізничники відвідають щонайменше 300 навчальних закладів, у першу чергу ті, що знаходяться у районах, прилеглих до залізничних колій.