slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Новим поїздом Запоріжжя-Київ за два місяці його курсування скористалося майже 29 тис. пасажирів 2/10/2015

Новий швидкісний потяг № 51/52 сполученням Запоріжжя – Київ – Запоріжжя, який курсує з 6 серпня, користується стабільним попитом пасажирів.

Так, за неповні два місяці (станом на 1 жовтня) цим поїздом скористалися 28,9 тис. осіб, переважно жителів Запорізької та Дніпропетровської областей. Середня населеність поїзда за цей період становила близько 80%.

Нагадаємо, що потяг № 51/52 Запоріжжя – Київ – Запоріжжя Придніпровська залізниця призначила за домовленістю із Запорізькою обласною державною адміністрацією, щоб задовольнити потребу жителів регіону у поїздках до столиці та зворотно.

Поїзд курсує за таким розкладом: із Запоріжжя щовівторка, щочетверга та щонеділі, із Києва – по понеділках, середах та п’ятницях. Зручним для пасажирів є нічний розклад цього поїзда: він відправляється із Запоріжжя о 21:45, до Києва приїжджає наступного дня о 07:14; зворотно вирушає о 22:58, прибуває до Запоріжжя о 10:25. Детальніше з розкладом руху вищезазначеного та інших пасажирських поїздів можна ознайомитися на сайті Придніпровської залізниці www.dp.uz.gov.ua у розділі «Пасажирам».