slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровська та Запорізька дитячі залізниці поповнюють свої лави 6/10/2015

Дніпропетровська та Запорізька дитячі залізниці традиційно залишаються для Придніпровської магістралі школою кадрів. Цьогоріч «малі» залізниці випустили в доросле життя 238 своїх вихованців, більше половини з яких вступили до профільних вишів.

На цей час обидві магістралі активно поповнюють свої лави. Так, на Дніпропетровську дитячу прийшли 350 школярів – учнів 5-6 класів. Свій курс вони почнуть із циклу теоретичних уроків, який інструктори дитячої залізниці викладатимуть безпосередньо у школах міста та області. Затим діти навчатимуться на базі самої магістралі, підкріплюючи здобуті знання практичними навичками.

На Запорізькій дитячій залізниці набір триває цілий рік. Курс юного залізничника «новобранці» проходять на базі «малої» магістралі з подальшою літньою практикою. Після цього вони займатимуться поглибленим вивченням обраних залізничних спеціальностей. Навчання в усіх гуртках, які працюють при Запорізькій дитячій залізниці, для дітвори безоплатне.

Довідка: Бажаючим записатися на курс юних залізничників Запорізької дитячої слід звернутися на залізницю за адресою вул. Луначарського, 1 або зателефонувати за номером (061) 764-25-33. Дізнатися про навчання на Дніпропетровській дитячій залізниці можна за номером (056)793-08-60.