slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Проведення ремонтно-колійних робіт дозволило підвищити швидкості руху поїздів на Придніпровській залізниці 9/10/2015

У січні-вересні 2015 року колійники Придніпровської магістралі різними видами ремонту оновили 219,7 км колій, зокрема, капітальним – 35,9 км, середнім – 98,9 км, комплексно-оздоровчим – 85,0 км.

За цей час також виконано середній ремонт 135 стрілочних переводів, один замінили новим, ще 16 – старопридатними на залізобетонних брусах, на 15 стрілочних переводах оновили металеві частини. Замінено на нові рейки на 3,4 км колій.

Загальна вартість виконаних у січні-вересні ремонтно-колійних робіт перевищила 158, 5 млн грн. Їх проведення дозволило залізниці скасувати 53 обмеження швидкості поїздів на ділянках колії загальною протяжністю 66,7 км, зокрема, на шляху курсування швидкісних потягів Інтерсіті+ (Іларіонове – Синельникове-2, Письменна – Улянівка, Синельникове-2 – Вишневецька, Роздори – Письменна, Горяїнове – Діївка, Верхівцеве – Верхньодніпровськ), а також на напрямках Верхівцеве – Тимкове та Запоріжжя-2 – Волноваха.

Крім того, згідно з рішенням Укрзалізниці придніпровські залізничники у серпні-вересні виконали капітальний ремонт 5,8 км колій на напрямку Комиш Зоря – Волноваха (Донецька залізниця), що дало можливість покращити технічний стан колій та відповідно підвищити швидкість руху поїздів на цьому напрямку до 80-100 км\год.