slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За дев’ять місяців 2015 року на магістралі вберегли від розкрадання вантажів більш як на 354 тис. гривень. 9/10/2015

Протягом січня-вересня спільними зусиллями оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської залізниці та міліції попереджено 220 крадіжок вантажів та майна підприємства. У 44% випадків крадії зазіхали власне на вантажі, що перевозить залізниця, - за 9 місяців було зареєстровано 97 таких випадків. Вартість продукції, яку ВОХРівцям вдалося вберегти від розкрадань, становить близько 355 тис. грн.

Здебільшого злодії намагалися поцупити з вагонів вугілля (41 випадок або 43% від загальної кількості попереджених розкрадань), брухт (30 випадків та 31% відповідно) та різні види металопрокату (9 випадків або 9%).

Щоб забезпечити схоронність вантажів, бійці воєнізованої охорони залізниці вживають запобіжні заходи. Передусім, вони оперативно реагують на повідомлення локомотивних бригад про сторонніх осіб чи підозрілу діяльність на шляху прямування вантажних поїздів чи під час їх зупинок на станціях.

Оперативні групи ВОХР патрулюють «проблемні» ділянки шляху, влаштовують там засідки, пересувні пікети тощо. Цьогоріч до найбільш криміногенних відомча охорона магістралі віднесла станції Таврійськ, Гайчур та Магедове; ділянки П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве; Чаплине – Пологи; П’ятихатки – Жовті-Води-1 – Савро, Запоріжжя-Ліве – Пологи, а також Запорізький вузол.

Вдаються на залізниці й до супроводу вантажів, що користуються «попитом» серед злодіїв, зокрема, «вугільних» поїздів або поїздів з металопрокатом. Крім того, аби зупинити розкрадачів, цьогоріч охоронцям 34 рази довелося попереджувально застосовували зброю. Переважно до таких радикальних дій вдавалися у районі П’ятихатського вузла.

Ще одним напрямком протидії розкрадачам є регулярні перевірки пунктів приймання брухту, розташованих неподалік від залізничних об’єктів. З початку року ВОХРівці здійснили 36 перевірок подібних точок.