slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дитячі табори Придніпровки приймають дітей 17/6/2011

Придніпровська магістраль розпочала сезон оздоровлення дітей. Цьогоріч 3303 дітей працівників залізниці відпочинуть та наберуться сил у відомчих таборах - ім. Ю.О.Гагаріна (м.Євпаторія), ДУО «Айвазовський» (Феодосія), «Сокіл».

Для комфортного та безпечного перевезення дітей до місць відпочинку було виділено спеціальні поїзди, в яких дітей супроводжують не тільки вихователі й вожаті, але й лікарі та працівники транспортної міліції.

Дитячі табори магістралі повністю укомплектовані професійними кадрами, з яких 130 осіб – це педагоги, 120 – господарські працівники. Усі вони пройшли навчання, мають необхідну кваліфікацію й фаховий досвід.

До початку літнього сезону Придніпровська залізниця відремонтувала усі заклади відпочинку й оздоровлення дітей. Підготовка їх матеріально-технічної бази виконувалась силами будівельно-монтажних експлуатаційних управлінь, трудовими колективами інших структурних підрозділів залізниці.

Загалом на проведення ремонту в оздоровчих закладах Придніпровська магістраль виділила 5, 5 млн грн., ще 1,5 млн грн. на закупівлю технологічного та кухонного обладнання, меблів, телевізійної техніки тощо профінансував Дорпрофсож.

Нагадаємо, що працівники Придніпровської залізниці, їх діти до 18 років та непрацюючі пенсіонери отримують путівки на оздоровлення за 20-30% від їх вартості.