slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень охорона Придніпровської магістралі попередила розкрадання майна та вантажів більше, ніж на 76 тис грн 12/10/2015

З 5 по 11 жовтня 2015 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі запобігли 5 спробам розкрадання вантажів та майна підприємства. За підозрою у скоєнні цих злочинів було затримано двоє осіб.

Так, 5 жовтня у районі станції Пятихатки-Стикова ВОХрівці попередили крадіжку великого обсягу мінеральних добрив. Відкривши люки вагонів-мінераловозів, зловмисники намагалися висипати з них близько 8,5 тонн вантажу вартістю понад 76,1 тис грн. Саме у процесі крадіжки їх помітила стрілецька команда станції. Врятовані від розкрадання добрива доправили до вантажоодержувача на станції Божедарівка.

Ще один випадок розкрадання вантажу було попереджено 10 жовтня під час патрулювання перегону П’ятихатки – Жовті Води-1. Бійці опергрупи швидкого реагування помітили на вагоні вантажного потяга стороннього громадянина. Злочинець намагався скинути з вагона близько 100 кг металобрухту, але побачивши правоохоронців кинувся навтьоки. Розкрадача затримати не вдалося, але вантаж було вбережено.