slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запорізька дитяча магістраль влаштовує екологічний фестиваль для юних залізничників усієї України 13/10/2015

Запорізьку дитячу залізницю з повним правом можна назвати центром екологічного виховання молоді, адже на її території розташовано чимало об’єктів, які виховують у підростаючого покоління любов та відповідальне ставлення до навколишнього світу, - зоокуточок, акваріумна зала, зимовий сад, дендропарк із більш ніж сотнею видів рослин.

Тож цілком зрозуміло, що саме Запорізька дитяча прийматиме у себе гостей фестивалю «Залізничний транспорт та екологія».

Цей захід для «малої» залізниці вже традиційний – 17-18 жовтня він проходить тут в одинадцятий раз. За сприяння керівництва Придніпровської магістралі та місцевої влади у фестивалі візьмуть участь посланці дитячих залізниць України, а також діти залізничників Запорізького регіону.

Передусім, учасники заходу обговорять нагальні екологічні проблеми, пов’язані з використанням залізничного транспорту. Цим питанням буде присвячено «круглий стіл» та конкурс наукових робіт. Окрім обізнаності у питаннях захисту природи, діти продемонструють і художні вміння. Зокрема, вихованці дитячих залізниць України винесуть на суд журі малюнки та фото з природничої тематики. Переможців творчого конкурсу заохотять пам’ятними подарунками та солодощами.