slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2015 року на залізниці капітально відремонтували вісім залізничних переїздів 13/10/2015

Придніпровські залізничники постійно дбають про безпеку руху на залізничних переїздах та коліях. Щоб унеможливити надзвичайні події з трагічними наслідками, з початку року магістраль капітально відремонтувала вісім залізничних переїздів, на десяти вклали нові настили зі збірного залізобетону, ще на п’яти - переїзний настил.

Подбали залізничники і про покращення видимості світлофорних сигналів на переїздах – протягом 9 місяців на переїзних світлофорах було встановлено 54 світлодіодні головки. Окрім того, на переїзді 146-й км перегону Воскобійня – Дніпродзержинськ-Пасажирський вирубали чагарники, які погіршували для водіїв автотранспорту видимість залізничної ділянки.

Завдяки цим заходам кількість дорожньо-транспортних пригод на переїздах та коліях залізниці у поточному році зменшилася майже на третину (на 28,6%). Так, протягом січня-вересня 2015 року на магістралі трапилося п’ять ДТП, з яких одна - у вересні. Один із цих випадків мав летальні наслідки, під час інших були травмовані двоє людей. Для порівняння: торік за 9 місяців було зафіксовано сім дорожньо-транспортних пригод, у результаті яких одна людина загинула, ще четверо отримали травми.

Утім, сам факт того, що подібні трагедії досі трапляються, змушує залізничників закликати всіх учасників дорожнього руху до особистої відповідальності та неухильного дотримання правил перетину залізничних колій. Адже усі ДТП, що сталися на переїздах та коліях Придніпровської залізниці у 2015 році, трапилися з вини водіїв автотранспорту.