slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Приміські поїзди Придніпровської магістралі дедалі частіше потерпають від вандалів 15/10/2015

Протягом січня-вересня 2015 року на Придніпровській залізниці зафіксували 58 випадків пошкодження вагонів приміських поїздів місцевими хуліганами. Тільки прямі збитки від їхніх дій оцінено у 303,5 тис. грн.

Особливе занепокоєння у залізничників викликає той факт, що кількість подібних випадків зросла на 28,8% порівняно з минулим роком. Так, протягом аналогічного періоду 2014 року було зафіксовано 45 випадків псування вагонів приміських пасажирських поїздів.

Як відзначають у службі приміських перевезень, цьогоріч транспортні хулігани активізувалися на напрямках Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ, Дніпропетровськ – Чаплине, Кривий Ріг – П’ятихатки та Дніпропетровськ – Орлівщина, станціях Кривий Ріг, Запоріжжя-2 та Нікополь. Останнім часом побільшало хуліганських витівок і на станції Синельникове-1. Здебільшого вандали б’ють шибки у вікнах та дверях, псують внутрішнє вагонне обладнання та розмальовують вагони графіті, поки приміські поїзди стоять на станціях.

На кожен випадків пошкодження моторвагонного рухомого складу придніпровські залізничники реагують оперативно, спрямовуючи матеріали до лінійних органів міліції. Наразі за фактами хуліганських дій запроваджено 12 кримінальних справ.

Придніпровська магістраль вкотре закликає громадян відповідально ставитися до збереження рухомого складу та пам’ятати, що псування та розобладнання приміських поїздів не лише шкодить безпечному та безперебійному процесу перевезень у приміському сполученні, але й піддає загрозі життя та здоров’я як пасажирів, так і залізничників.