slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2015 році на залізниці на 6,6% зросла кількість квитків, придбаних онлайн 15/10/2015

Серед пасажирів Придніпровської магістралі стабільно зростає попит на замовлення квитків за допомогою онлайн-сервісів. Так, протягом січня-вересня подорожуючі оформили через Інтернет 1 млн 428,4 тис. квитків на поїзди дальнього сполучення. Порівняно з аналогічним періодом 2014 року ця кількість зросла на 6,6% - торік у такий спосіб було заброньовано 1 млн 339,9 тис. проїзних документів.

Квитки, придбані онлайн, становлять майже 40% від загальної кількості проїзних документів, придбаних у поточному році (3 млн 639,2 тис.).

Особливу увагу пасажирам варто звернути на електронні проїзні документи (ЕПД). Їх можна роздрукувати самостійно і пред’явити провідникові безпосередньо під час посадки до вагона, що значно заощаджує час. Як повідомляють у пасажирській службі, подорожуючі охоче користуються цією перевагою. Так, із початку року на залізниці було оформлено 394,9 тис. електронних проїзних документів (27,6% від загальної кількості замовлених онлайн).

Довідка: Забронювати та придбати залізничні квитки можна на офіційній сторінці Укрзалізниці booking.uz.gov.ua/ . Для зручності на сайті можна зареєструватися, вказавши свою e-mail-адресу, на яку надійде електронна версія квитка.