slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

«Айвазовський» зустрів першу зміну (фоторепортаж) 20/6/2011

Хлібом-сіллю вітав першу зміну юних відпочивальників - двісті шістдесят дітей і підлітків, дитячий оздоровчий табір Придніпровської залізниці «Айвазовський» (м. Феодосія). Затишні спальні корпуси та їдальня, яскраві квітники й зелені тінисті алеї, просторий пляж за два кроки від табору, стадіон і дитяче містечко відразу ж сподобались дітворі, яка, не марнуючи часу, взялась обживати усе це, наповнюючи табір сміхом і галасом.

Вочевидь, що юним до вподоби і те, що в «Айвазовському» є своя бібліотека, працюють гуртки, кожного дня заплановано цікаві розважальні заходи, які дозволять мешканцям табору реалізуватись сповна. А південне сонце й чисте море додадуть айвазовцям здоров’я й сил, як і 5-разове харчування, в раціоні якого - щоденно свіжі фрукти й овочі, м’ясні страви і навіть червона ікра.

Про такий цікавий та корисний відпочинок для дітей залізничників подбало керівництво магістралі й Дорпрофсож, що профінансували ремонтні роботи й облаштування дитячих оздоровчих закладів Придніпровської, надзвичайно серйозно поставились до їх кадрового укомплектування й забезпечення.

Тож, літо в «Айвазовському» має бути незабутнім!