slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень охорона Придніпровської магістралі попередила шість крадіжок вантажів та майна 19/10/2015

З 12 по 18 жовтня 2015 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці запобігли шести спробам розкрадання вантажів та майна підприємства. За підозрою у скоєнні злочинних спроб правоохоронці затримали трьох осіб.

Так, 15 жовтня на перегоні Желєзнякове – Вільногірськ ВОХРівці попередили крадіжку металопрокату вартістю близько 1700 грн. Близько другої години ночі працівники стрілецької команди Верхівцеве отримали від машиніста вантажного потяга повідомлення про несанкціоноване спрацювання гальм і вирушили на місце події. Там вони виявили, що невідомі зловмисники намагалися скинути з вагона 4 листи металопрокату 2 м завдовжки та 1м завширшки, але побачивши стрільців кинулися навтьоки.

Ще одну крадіжку вантажу ВОХРівці попередили наступного дня на перегоні роз’їзд Орлянка – Таврійськ. бійці стрілецької команди Мелітополь затримали непрацюючого громадянина, який намагався скинути з вагона близько 850 кг вугілля. Свою «здобич» крадій збирався вивезти у причепі автомобіля «ВАЗ», але охоронці стали йому на заваді. Зловмисника разом із вбереженим твердим паливом та автівкою доправили до Василівського райвідділу міліції.