slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Екологічний фестиваль на Запорізькій дитячій магістралі зібрав близько тисячі юних залізничників 23/10/2015

Поєднати екологічну конференцію та захоплюючу пізнавально-ігрову програму вдалося вихованцям та інструкторам Запорізької дитячої залізниці, де 17-18 жовтня пройшов ХІ Всеукраїнський екологічний фестиваль «Залізничний транспорт та екологія».

Юну залізничну зміну привітало керівництво Придніпровської магістралі та Запорізької області. Усього в заході взяли участь близько тисячі юних залізничників із різних куточків України – Дніпропетровська, Харкова, Львова, Луцька, Рівного, Києва.

Сюрпризи для учасників фестивалю почалися вже «з порогу» - господарі заходу зустрічали прибулих яскравим театралізованим шоу за участю ростових ляльок, а напоготові стояв тематично оздоблений потяг, на якому гості здійснили невелику подорож територією дитячої магістралі.

Найважливішим етапом фестивалю став «круглий стіл», під час якого представники делегацій обговорювали питання, пов’язані із впливом різних видів транспорту на стан довкілля та способами підвищити екологічність транспортних засобів. У результаті плідної дискусії дійшли висновку, що залізничний транспорт є одним з найбільш надійних та безпечних для навколишнього середовища.

Після засідання учасники заходу мали змогу перевірити свої знання у тематичній ерудит-вікторині та позмагатися у різноманітних іграх. Для юних науковців також провели конкурс тематичних доповідей.

А у фойє дитячої залізниці було розміщено виставку-конкурс малюнків та фоторобіт на тему дбайливого ставлення до природи. Свої роботи на загальний огляд представили не лише вихованці дитячої магістралі, але й діти залізничників Запорізького регіону. Переможці та призери кожної творчої номінації отримали розвиваючі подарунки – ілюстровані енциклопедії про життя рослинного й тваринного світу.

Протягом другого фестивального дня юні запорізькі залізничники влаштували для своїх гостей насичену екскурсійну програму. Окрім традиційного огляду дендропарку та зоокуточка «малої» магістралі, їх також запросили до музею заводу «Мотор Січ» та помилувалися запорізькими краєвидами всесвітньовідомого острова Хортиця.

По завершенні фестивалю за традицією у небо випустили голубів та вимпел із логотипом фестивалю, прикріплений до повітряних кульок, – на знак миру та віри у щасливе майбуття.